Dovolenky 2015 pri moriPobyty na Slovensku
0903 664 164
Kontakt
Cestovná kancelária Destinacie.sk

Last minute ponuky na e-mail:

Last MinuteFirst minute zľavy za včasný nákupNemecké a rakúske cestovné kancelárie
"Vyberte destináciu"

    Najžiadanejšie destinácie:

    Ostatné destinácie:

Najprv hľadaj krajinu a potom destináciu
OK
m
m
km

Cestovné kancelárie

Cestovné kancelárie, ktorých zájazdy sú ponúkané našou cestovnou agentúrou majú uzatvorené poistenie zájazdu pre prípad úpadku cestovnej kancelárie


logo cestovná kancelária aeoluslogo cestovná kancelária azur reisenlogo cestovná kancelária balkan travellogo cestovná kancelária bubo travellogo cestovná kancelária desirealogo cestovná kancelária esologo cestovná kancelária etilogo cestovná kancelária fifologo cestovná kancelária firo tourlogo cestovná kancelária fischerlogo cestovná kancelária globtourlogo cestovná kancelária hechterlogo cestovná kancelária happy travellogo cestovná kancelária hydrotourlogo cestovná kancelária intermediallogo cestovná kancelária jazz weltlogo cestovná kancelária juven tourlogo cestovná kancelária kartago tourslogo cestovná kancelária koala tourslogo cestovná kancelária lipalogo cestovná kancelária maestral travellogo cestovná kancelária pax travellogo cestovná kancelária pegas tourlogo cestovná kancelária ruefa reisenlogo cestovná kancelária satur travellogo cestovná kancelária seneca tourslogo cestovná kancelária solvexlogo cestovná kancelária tatratourlogo cestovná kancelária tiptravellogo cestovná kancelária turancar

Last Minute zájazdy

Bulharsko Chorvátsko Cyprus Egypt Grécko Kanárske ostrovy Kapverdské ostrovy Maroko Španielsko Taliansko Tunisko Turecko

Všetky last minute

Ultra last minute dovolenka

Last minute ponuky sú pre tých, ktorí nie sú viazaní na termín, čiže môžu vycestovať kedykoľvek. Prípadne si vyberajú zájazd na poslednú chvíľu, niekedy doslova aj niekoľko hodín pred odchodom. Last minute ponuky, prípadne ultra last minute bývajú s najvyššími zľavami, čím bližšie je k odjazdu. Cestovné kancelárie znižujú ceny do posledného okamihu, kým sa zájazd nevypredá, niekedy aj každú hodinu je cena nižšia. Ak chcete lacnú prípadne tú najlacnejšiu dovolenku, tak si treba na ňu počkať.

S čím treba počítať?
Niektoré obľúbené hotely sa už do last minute ponuky nedostanú, pretože sa vypredajú už skôr. V ponuke je obmedzenejší výber zájazdov.
Tomu kto čaká do poslednej chvíle na lacný zájazd, sa nemusí ujsť žiadny, pretože sa môžu vypredať, alebo už nedostane letenky, aj keď je ešte hotel voľný.

Ako si vybrať

Klientom oporúčame vybrať si niekoľko zájazdov už vopred, ktoré sa im páčia, aj za vyššie ceny, lebo v last minute môže byť cena výrazne nižšia, niekedy aj 50%. Zájazdy sa už počas roka nemenia, iba ceny môžu byť nižšie. Treba si pozrieť pláž, okolie, destináciu, recenzie hotela a podobne. Tak sa prichystáte na to vopred a predídete zmätku pri výbere na poslednú chvíľu, lebo potom máte na rozhodnutie a výber desiatky minút, pretože zájazd treba zaplatiť celý hneď. Niekedy sa stáva, že si klient vyberie hotel, ktorý sa mu javí ideálny, zájazd zaplatí a až tak si dôkladne hotel preklepne a zistí, že to nie je to, čo chcel, ale je už neskoro, cestovná kancelária peniaze späť už nevráti.

Naša ponuka

V našej ponuke nájdete zájazdy od desiatok slovenských a českých cestovných kancelárií za rovnaké ceny, ako v usporiadajúcej cestovnej kancelárii. Zájazdy sa aktualizujú niekoľkokrát do dňa a preto je lepšie si vyberať dovolenku cez  internet, ako z tlačeného katalógu, kde nájdete zájazdy za plné ceny, teda bez zliav.
Takisto si môžete detailne vo vyhľadávacom formulári navoliť parametre, aké potrebujete, ako napríklad vzdialenosť od letiska, od pláže, presný dátum, stravu, destináciu, presný názov hotela, či dopravu autom alebo letecky z Bratislavy, z Košíc, Popradu, Sliača, Viedne alebo iných miest.
Na svoje si prídu dvojice, ako aj rodiny s deťmi. Či už chcete len tak ležať pod palmami, opaľovať sa na slniečku, potápať sa, zasurfovať si alebo sa na najesť do sýtosti. Prípadne objavovať a spoznávať pamiatky, tak pre tých sú v ponuke poznávacie zájazdy.

Dovolenky do celého sveta

Na našej web stránke nájdete kompletnú ponuku zájazdov do celého sveta. Cez leto sú to tisíce zájazdov najmä do obľúbených destinácii Slovákov, ako napríklad Chorvátsko, Turecko, Bulharsko, či Grécko. Ponuku dopĺňajú krajiny, ako Slovinsko, Taliansko, Francúzsko, ale i exotické krajiny, ako Brazília, Čína, Dominikánska republika, Kapverdské ostrovy, Keňa, Kuba, Maledivy, či exotické Thajsko.
V zime sú v ponuke lyžiarske zájazdy do obľúbených lyžiarskych destinácií, ako Rakúsko (Rakúske Aply), Taliansko (Talianske Aply, Dolomiti), Francúzsko (Francúzske Aply), Švajčiarsko a iné.

Ceny zájazdov

Niektoré ceny zájazdov sú konečné a niektoré sú bez poplatkov, nakoľko nie všetky cestovné kancelárie zverejňujú ceny spolu s poplatkami. Preto je lepšie počkať na konečnú cenu zájazdu, ktorú vám potvrdíme.
Ceny zájazdov sa môžu počas dňa zmeniť, nakoľko v prípade last minute môže byť cena už behom pár minút nižšia a tá sa nestihne premietnuť do cien zverejnených na našej web stránke.

Ako objednať zájazd

Stačí vyplniť rezervačný formulár pri zájazde, prípadne nás kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. Zájazd vám preveríme, že či je voľný a tiež vám oznámime presnú cenu vrátane poplatkov.

Ako zaplatíte

Po potvrdení konečnej ceny zájazdu našim pracovníkom vám pošleme do e-mailu zmluvu o obstaraní zájazdu spolu s číslami našich bankových účtov. Môžete tiež zaplatiť kartou, prípadne osobne v našej pobočke.