ÚVOD » Bulharsko » Obzor

Hotel Black Sea
★★★★

Veľmi dobré9.2
Popis zajazdu
Termíny
Popis hotela
Oblasť a mapa
Galéria
Recenzie
Výlety
Hotel Black Sea - 1+11 Hotel Black Sea - 2 Hotel Black Sea - 3 Hotel Black Sea - 4 +11

Termín

29.8 2019 - 5.9 2019

Stravovanie

Dĺžka

8 dní / 7 nocí

Typ zájazdu

Pobytové zájazdy

Doprava

letecky - Bratislava

Základná cena za osobu od

139,- €
Rezervuj teraz
termínpočet dnídopravaletiskácena od
29.8. 2019 - 5.9. 20198 dníleteckáz Košíc139,- €Rezervovať
29.8. 2019 - 5.9. 20198 dníleteckáz Popradu139,- €Rezervovať
29.8. 2019 - 5.9. 20198 dníleteckáz Bratislavy139,- €Rezervovať
* Toto je iba základný neoficiálny popis hotela, detailný popis zájazdu nájdete v konkrétnom termíne, ako Popis zájazdu.

Pláž

Krásna a široká piesočnatá pláž s voľným vstupom do mora, s priezračnou a čistou vodou je neďaleko hotela, cca 150 metrov.

Centrum

Hotel leží v príjemnej, novej časti prekrásneho letoviska Obzor. Do centra sa dostanete pešou chôdzou približne za 10 minút.

Bazén

Hotel má k dispozícii vonkajší a detský bazén so slnečníkmi a ležadlami zdarma. Pri bazéne nechýba tiež bar.

Od letiska

Hotel je vzdialený sedemdesiat kilometrov severne od letiska v Burgase.

Poloha

Úžasná poloha hotela, nová časť letoviska Obzor, ponúka skvelú dovolenku pre všetky vekové kategórie. V neďalekom centre letoviska je možnosť navštíviť jednu z najväčších diskoték na pobreží, amfiteáter s každodenným večerným programom a pre deti je k dispozícii lunapark.

Internet

WiFi pripojenie

O hoteli

Obľúbený rodinný hotel s výbornou polohou, ktorý sa nachádza v pokojnej novovybudovanej časti strediska Obzor, 10 minút chôdze je centrum letoviska a 200 m od priestrannej piesočnatej pláže.

Ubytovanie

Moderne zariadené dvojlôžkové izby, s jednou prístelkou, disponujú klimatizáciou, TV SAT, telefónom, chladničkou, trezorom, kúpeľňou, WC a balkónom. Za príplatok je možné objednať apartmán 2+2.

Stravovanie

Hotel ponúka možnosť pobytu s raňajkami alebo s polpenziou.

Služby

V reštaurácií hotela si môžete pochutnať na bulharských špecialitách, ale aj na medzinárodnej kuchyni. Za poplatok máte k dispozíicí trezor. Pre deti je k dispozícií detské ihrisko.

Nákupné možnosti

Neďaleké centrum malého dovolenkového mestečka Obzor, vo vzdialenosti len 300 metrov od hotela, sa nachádzajú miestne reštaurácie, kaviarne a obchodíky so širokým sortimentom.

Domovská stránka

https://hotelblacksea.com/

Video

O destinácii

Obzor, malebné letovisko v stredne časti pobrežia Čierneho mora. Mestečko je obľúbeným letoviskom nielen pre svoje krásne pamiatky a prírodu, ale aj vďaka nádhernej pieskovej pláži s drsným zlatistým pieskom a miernym vstupom do mora. Vzdialené je rovnako 60 km od Varny aj od Burgasu. V Obzore je počas sezóny typická tržnica s čerstvým ovocím a zeleninou. Neďaleko Obzoru je možné vidieť pozostatky rímskeho Jupiterovho chrámu, rímskych hradieb a zrúcaninu hradu Kozjak zo 14. storočia. Centrum mesta ponúka reštaurácie a kaviarne s výbornými cenami, obchody, bufety a sezónne obchodíky, v ktorých sa predávajú rôzne druhy tovaru. Hoci je Obzor malé a pokojné mesto, je vhodné pre všetky vekové kategórie a každý si tu nájde to svoje. Pokojná, ale rozhodne nie nudná dovolenka v krásnom meste Obzor.

Vzdialenosť od letiska

Letisko v Burgase je vzdialené približne 69 km. Transfer z letiska trvá približne 1 hodinu.
Letisko vo Varne je vzdialené približe 60 km. Transfer z letiska trvá približne 50 minút.

Čas transferu z letiska do stredísk je informatívny a závisí od premávky a počte zastávok v jednotlivvých hoteloch po trase.

Vzdialenosť od Bratislavy

1 415 km.

Dĺžka letu

Bratislava - Burgas: 1:20 hod.
Košice - Burgas: 1:05 hod.
Poprad - Burgas: 1:15 hod.
Sliač - Burgas: 1:15 hod.
Viedeň - Burgas: 1:25 hod.

Bratislava - Varna: 1:20 hod.
Košice - Varna: 1:05 hod.
Poprad - Varna: 1:10 hod.
Sliač - Varna: 1:10 hod.
Viedeň - Varna: 1:20 hod.

Dĺžka letov je len približná a informatívna.

Dĺžka trasy

Dĺžka trasy autom z Bratislavy trvá približne 15 hodín, vedie viacerými krajinami a je čiastočne spoplatnená.

Počasie

Počasie je pomerne rovnaké ako v ostatných bulharských destináciách. V januári je teplota nízka okolo 5°C, vo februári stúpne na 8°C a v marci na 12°C. V apríli sa začne jar, kedy teploty vystúpia na 16°C a v máji až na 21°C. V júni začína byť veľmi teplo, teploty sú okolo 26°C, v júli a auguste približne 29°C a v septembri znova klesnú na 26°C. Od októbra sa začne ochladzovať na 18°C, v novembri na 13°C a v decembri na 8°C.

Pláž

Niekoľkokilometrová nádherná piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora. Na niektorých miestach je piesok hrubší.


(Zdroj: flickr//cc/Obzor)

More

Typické Čierne more, v hlbšej vode nevidieť pod hladinu, v plytšej vidno aj rybičky, ale krásne čisté s občasnými vlnami.

Teplota mora

Január - 10°C, Február - 9°C, Marec - 9°C, Apríl - 11°C, Máj - 16°C, Jún - 21°C, Júl - 24°C, August - 24°C, September - 22°C, Október - 18°C, November - 15°C, December - 12°C.

Deti

Pre deti je na pláži množstvo vodnej zábavy , vodné bicykli, skútre, tobogán, jazda na banáne. Pri jednotlivých hoteloch aj menšie detské ihriská.

Šport

Najobľúbenejšie je plávanie, potápanie, šnorchlovanie, jazda na gumenom člne za skútrom, či parasailing.

Zábava

V stredisku je množstvo štýlových reštaurácií, kaviarničiek, večerných diskoték, ale aj barov so živou hudbou.

Mapa

Video

9.2
Ubytovanie
10
Stravovanie
7.5
Personál
10
Čistota
10
Okolie
7.5
Poloha
7.5
Pomer cena/kvalita
7.5
8
Hodnotenie od zákazníka: Ján G. 6.8. 2019 o 12:44
Navštívené v termíne: 25.07. 2019 - 01.08. 2019
Nadpis: Black Sea
Plusy: Kľud a pohoda
Mínusy: neskorý odlet a počítal sa už 1 deň. príchod do miesta pobytu 23,30 hod. Odlet z KE o 20,50 hod. 1.deň nevyužitý.
Delegát: Videl som ho len 1 x
Pláž, more: OK
zobraziť viac
10
Hodnotenie od zákazníka: 6.4. 2018 o 09:52
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.com
Plusy: Rozhodne najlepšie miesto, ktoré som navštívil, aby som si oddýchol. Jedlo bolo dobre.
zobraziť viac
10
Hodnotenie od zákazníka: 6.4. 2018 o 09:49
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Recenze.cz
Plusy: Veľmi pekný hotel s veľmi milým vedením a personálom, boli sme milo prekvapení češtinou. Izby bez chyby, perfektné upratovanie. Na izbe je naozaj všetko čo potrebujete, prietranný balkón, sušiak. Na raňajky veľký výber, večere "minutky", ktoré sme si objednali podľa vlastného výberu, veľmi chutné a veľké porcie.
zobraziť viac
10
Hodnotenie od zákazníka: 6.4. 2018 o 09:46
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Recenze.cz
Plusy: Tohtoročnú dovolenku sme prežili v mestečku Obzor v Bulharsku. Jedná sa o pokojné miesto vhodné pre rodiny s deťmi s ponukou mnohých atrakcií, reštaurácií, nákupov. Boli sme ubytovaní v Hoteli Black Sea, ktorý je veľmi vkusne zariadený. Hotel disponuje vonkajším bazénom, zastrešeným posedením, mini-ihrisko pre deti. Je to krásne a vhodné ubytovacie zariadenie pre rodiny s deťmi. Veľmi oceňujeme tiež starostlivosť majiteľov o zeleň v okolí hotela. Majú tu veľmi peknú parkovú úpravu. V hoteli je možný pobyt s raňajkami aj polpenziou. Avšak varia sa tu aj obedy - menu. Strava je veľmi chutná a pestrá. Vybavenie hotela i služby boli na veľmi dobrej úrovni. Personál hotela ochotný, úslužný. Majiteľ hotela ústretový, ochotný pomôcť, pohotový k riešeniu rôznych problémov. Pláž je vzdialená 200 m, čistá. Ideálne miesto pre rodiny s deťmi. More bolo čisté. Zažili sme niekoľkokrát veľké vlny, takže sme sa nekúpali. Avšak pohľad na tú masu vody stál za to. Bol to príjemný relax.
zobraziť viac
8
Hodnotenie od zákazníka: 6.4. 2018 o 09:38
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Recenze.cz
Plusy: Veľká izba s balkónom a kúpeľňou, pohodlná posteľ, klimatizácia, upratovanie každý deň, čo by sme vytkli sú tenké steny, zlá zvuková izolácia. Mali sme len raňajky, ktoré boli pestré. Skúsili sme raz večeru, ale za cenu 11 leva nič moc, v meste sme sa najedli lepšie a lacnejšie. Využili sme len bazén, keď sa nedalo kúpať v mori. Personál hotela bol tak na polovicu - niekto sa usmial a pozdravil sa, ale niekto nás ignoroval. Pláž a more je od hotela cca 400 metrov. Bola to pre nás pokojná dovolenka.
zobraziť viac
9
Hodnotenie od zákazníka: 6.4. 2018 o 09:34
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Recenze.cz
Plusy: Veľmi pokojné a príjemné ubytovanie. Dobré umiestnenie hotela-k moru i do centra veľmi blízko. Na izbe aj v hoteli všade čisto, upratovačky boli neustále v pohybe. Personál veľmi ústretový, vrátane majiteľa - vie celkom dobre česky. Raňajky super, takže celková spokojnosť.
zobraziť viac
Tip na zahraničné recenzie
Stiahnite si a používajte prehliadač Google Chrome, ktorý vám text automaticky preloží.
Recenzie po slovensky na recenzie-hotelov.sk

Výlety si môžete spraviť do okolitých miest, kde spoznáte kultúru a históriu alebo sa môžete vybrať do prírody.

BJALA

Mestečko neďaleko Obzoru, ktoré je od mora troška vzdialené, ale dá sa k nemu prísť peši. Nájdete tam miestne reštaurácie, obchodíky a zaujímavé suveníry.


(Zdroj: flickr//cc/Bjala)

VARNA

V krásnom meste Varna, ktoré patrí k najväčším mestám Bulharska sa nachádza mnoho pamiatok, či už kultúrnych alebo historických. Najznámejšou z pamiatok je Katedrála zosnutia presvätej Bohorodičky, no známe je aj námorné múzeum, či morské akvárium a delfinárium.


(Zdroj: flickr//cc/Varna)

BURGAS

Burgas je štvrté najväčšie mesto v Bulharsku s významným prístavom a lodenicou. V Burgase sa nachádza medzinárodné letisko a je zaujímavým turistickým miestom, kde nájdete mnoho pamiatok a atrakcií.


(Zdroj: flickr//cc/Burgas)

NESSEBAR

Toto mesto je jedno z najstarších miest v celej Európe a typické je pre ňho to, že sa nachádza na polostrove, ktorý je s pevninou spojený mostom. Je to starobylé mesto s úzkymi uličkami, krásnou bulharskou architektúrou, pozostatkami starých kostolov a hlavne s romantickou atmosférou.


(Zdroj: flickr//cc/Nesebar)

SOZOPOL

Približne 3 hodiny od letoviska je vzdialené mestečko Sozopol. Je síce malé, ale veľmi pekné mesto, ktoré navštevuje veľmi veľa turistov. V Sozopole môžete vidieť zaujímavé budovy, taktiež môžete navštíviť mieste reštaurácie s domácimi špecialitami.


(Zdroj: flickr//cc/Sozopol)

RIEKA ROPOTAMO

Deň na dovolenke v Burgase si môžete spríjemniť aj na výletnej loďke po rieke Ropotamo. Rieka je známa najmä vďaka vodným leknám, rastlinkám a tiež vďaka hmyzu a vodným vtákom, ktoré lietajú ponad riekou. Dominantou na rieke je zaujímavý skalný útvar, ktorý sa nazýva "levia hlava".


(Zdroj: flickr//cc/Ropotamo)

BEGLIK TAŠ

Beglik Taš je nazývaný aj "bulharským stonehenge", pretože ukrýva veľmi zaujímavé skalné útvary. Skaly môžete vidieť v tvare manželskej postele s vankúšom, taktiež lono Veľkej matky či prevrátené srdce. Medzi známe útvary patrí taktiež Markov kameň a Miškova niva.


(Zdroj: flickr//cc/Beglik Tash)

Viac výletov nájdete na TripAdvisor.

Rezervačný formulár

Hotel Black Sea, Obzor, Bulharsko
29.8. 2019 - 5.9. 2019 (7 dní)
944221/40288821
Bratislava
Vyplnením a odoslaním formulára súhlasím so Všeobecnými obchodnými podmienkami a s podmienkami Spracovania osobných údajov.
NEZÁVÄZNE OBJEDNAJ TERAZ
Vyhradzujeme si chybu v cenách a termínoch.
Konečná cena bude potvrdená našim pracovníkom !
Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií. OK