ÚVOD » Bulharsko » Djuni

Hotel Marina Royal Palace
★★★★★

Veľmi dobré9.0
Popis hotela
Termíny
Oblasť a mapa
Galéria
Recenzie
Výlety
Hotel Marina Royal Palace - 1 Hotel Marina Royal Palace - 2 Hotel Marina Royal Palace - 3 Hotel Marina Royal Palace - 4 +6
* Toto je iba základný neoficiálny popis hotela, detailný popis zájazdu nájdete v konkrétnom termíne, ako Popis zájazdu.

Pláž

Hotel sa nachádza priamo pri krásnej piesočnatej pláži, ktorá je obklopená nádhernou prírodou. Slnečníky a ležadlá sú pri pláži zadarmo. (obmedzený počet)

Centrum

Mesto Sozopol sa nachádza približne 6 km od hotela.

Bazén

Hotel ma k dispozícií 4 bazény. 1 vnútorný bazén, 2 vonkajšie bazény a 1 detský bazén.

Od letiska

Hotel je od letiska vzdialený cca 50 km.

Poloha

Luxusný hotelový komplex sa nachádza v krásnej zátoke, blízko prírodnej rezervácie Ropotamo obklopený krásnou prírodou.

Internet

V areáli hotela je WI-FI pripojenie za poplatok.

O hoteli

Hotel Marina Royal Palace je súčastou rezortu Djuni Royal Resort. Je odporúčaný pre náročných klientov pre svoju atmosféru a množstvo zábavného vyžitia aj pre rodiny s deťmi. Hotel zabezpečuje pre svojich hosti veľa animácií a nielen pre deti. Kúpeľné centrum Vám zaručí relax so širokou ponukou procedúr. Deti môžu využiť ihrisko, miniklub a detský bazén, ktorý je určený pre nich.

Ubytovanie

Moderné klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky. Za príplatok je možné objednať Junior Suity 2+2. Izby sú vybavené vlastnou kúpelňou, WC, sušič na vlasy, chladnička, telefón, SAT,TV, balkón alebo terasa, trezor(za poplatok). Na vyžiadanie je detská postieľka.

Stravovanie

Stravovanie je formou All Inclusive.

Služby

V luxusnom hotelovom komplexe sa nachádza množstvo atrakcií. K dispozícií je vodný aerobik, 10 tenisových kurtov, stolný tenis, vodné pólo, plážový volejbal, boccia, plážový futbal, šípky, SPA centrum, diskotéka, kaderníctvo, lekár, fitnes, minigolf, požičovňa áut.

Nákupné možnosti

V hotelovom komplexe sa nachádzajú obchody, minimarket.

Domovská stránka

https://duni.holiday/
Zariadenie momentálne nemá žiadne termíny v ponuke.

O destinácii

Djuni je jedným z veľmi lákavých miest v Bulharsku, je to najmodernejšie klubové hotelové letovisko v južnej časti čiernomorského pobrežia. Nachádza sa 40 km južne od mesta Burgasu a 6 km od historického mesta Sozopol. Djuni je architektonicky veľmi originálny komplex, položený v borovicovom háji. Leží v blízkosti päťkilometrovej piesočnatej pláže, ktorá má postupný zostup do mora a je veľmi vhodná pre rodiny s malými deťmi. V Djuni nájdete všetko, čo ľudia bežne od dovolenky očakávajú. Dostatok reštaurácií, kaviarní, denných barov i nočné kluby. K dispozícii sú bazény pre dospelých i deti, tenisové kurty a veľká ponuka vodných športov. Djuni je výborným miestom pre strávenie aktívnej dovolenky s deťmi, pre ktoré je tu niekoľko dobre vybavených detských ihrísk.

Vzdialenosť od letiska

Letisko je vzdialené približne 37 km. Transfer z letiska trvá približne 35 minút.

Čas transferu z letiska do stredísk je informatívny a závisí od premávky a počte zastávok v jednotlivvých hoteloch po trase.

Vzdialenosť od Bratislavy

1 388 km.

Dĺžka letu

Bratislava - Burgas: 1:20 hod.
Košice - Burgas: 1:05 hod.
Poprad - Burgas: 1:15 hod.
Sliač - Burgas: 1:15 hod.
Viedeň - Burgas: 1:25 hod.

Dĺžka letov je len približná a informatívna.

Dĺžka trasy

Cesta autom z Bratislavy trvá približne 15 hodín, vedie viacerými krajinami a je čiastočne spoplatnená.

Počasie

V stredisku Djuni je začiatok roka chladný a typické teploty sú 6°C. Február má taktiež typickú teplotu približne 7°C a postupne sa začne otepľovať. V marci teploty vystúpia na 13°C a v apríli na 16°C. Od mája sa začína teplé obdobie, kedy sa teploty vyšplhajú na 21°C a v júni až na 26°C. Typické letné teploty sú v mesiacoch júl a august a pohybujú sa od 27°C - 29°C. September je o niečo chladnejší, je približne 25°C. V októbri sa začína jeseň, teploty dosiahnú 19°C a v novembri a decembri sa teploty pohybujú len okolo 9°C.

Pláž

V stredisku sa nachádza 5 kilometrová piesočná pláž, ktorá má postupný zostup do mora vhodný najmä pre rodiny s deťmi, piesok na okraji vytvára menšie duny. Pláž bola ocenená Modrou vlajkou.


(Zdroj: flickr//cc/Bulgaria)

More

Tunajšie more je známe svojou čistotou, pláž bola ocenená Modrou vlajkou.

Teplota mora

Január - 9°C, Február - 8°C, Marec - 8°C, Apríl - 10°C, Máj - 15°C, Jún - 21°C, Júl - 23°C, August - 24°C, September - 22°C, Október - 18°C, November - 16°C, December - 12°C.

Deti

V letovisku je množstvo bazénov, škôlka pre deti a tiež niekoľko detských ihrísk.

Šport

Okrem bežných vodných športov je v severnej časti pobrežia vytvorená hrádza pri tejto je to vhodné na windsurfing alebo plachtenie. Tiež sú tenisové kurty, ihriská na volejbal.

Zábava

V tomto modernom stredisku je veľké množstvo kaviarní, barov , reštaurácií.

Mapa

Video

9
9
Hodnotenie od zákazníka: 5.4. 2018 o 14:00
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.de
Plusy: Skvelý hotel priamo pri mori za primeranú cenu. Nemám sa na čo sťažovať. Jedlo veľmi chutné. Personál je veľmi priateľský. Všetko je veľmi čisté a hotel je ideálny pre rodiny. More čisté bez kameňov a veľmi dobré pre deti.
zobraziť viac
10
Hodnotenie od zákazníka: 5.4. 2018 o 13:57
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.de
Plusy: Milujem tento hotel! Najlepšie služby, najlepšie jedlo a skvelé bazény. Dokonca aj deti sa môžu zabaviť! Musím tiež spomenúť, že počas 7 dní sme zažili veľa zábavy. Minigolfové ihrisko tiež veľmi odporúčame! Pláž je veľmi veľká a veľmi hygienická! Keďže ide o veľmi veľkú oblasť, môžete si urobiť skvelé prechádzky!
zobraziť viac
8
Hodnotenie od zákazníka: 5.4. 2018 o 13:54
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.de
Plusy: Veľmi dobrý a pekný hotel. Hotelová oblasť je naozaj obrovská. Prvý dojem z izby, bol veľmi dobrý a izba bola veľmi čistá. Pre rodiny s deťmi naozaj špičkový hotel. Bohužiaľ, jedlo bolo takmer rovnaké každý deň, inak chuťovo dobre.
zobraziť viac
10
Hodnotenie od zákazníka: 5.4. 2018 o 13:51
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.de
Plusy: Boli sme tam v auguste 2016, myslel som si, že je to ako rozprávkový hrad. Krásny, čistý, super, personál priateľský a pozorný. Jedenie a pitie sa podávalo od 7:00 do 2:00. Jedlo bolo veľmi dobré. Okolie hotela krásne, dobre udržiavaný terén s detskými kútikmi. Animácie chválim, aj vo večerných hodinách sa niečo deje. My sa s istotou vrátime.
zobraziť viac
8
Hodnotenie od zákazníka: 5.4. 2018 o 13:41
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.cz
Plusy: Na úvod musím priznať, že dovolenka v Dyuni bola pekná, ale upozorňujem na niektoré nedostatky. Hotel je na kopečku, ktorý je celkom prudký k moru a všade je plno schodov - čo z neho robí mimoriadne nevhodné miesto pre osoby s pohybovým obmedzením alebo malé deti. Druhé mínus, ktoré naša dovolenka mala, boli izby, ktoré boli umiestnené na prízemí smerom k hlavnej ceste kde personál fajčil a to dosť obmedzovalo možnosť vetrania na izbe. Plus bol jednoznačne grillbar pri obede a večeri!
zobraziť viac

V okolí strediska je mnoho miest, kde sa môžete vybrať na celodenný výlet.

SOZOPOL

Približne 3 hodiny od letoviska je vzdialené mestečko Sozopol a od mesta Djuni je vzdialené cca 10 km. Je síce malé, ale veľmi pekné mesto, ktoré navštevuje veľmi veľa turistov. V Sozopole môžete vidieť zaujímavé budovy, taktiež môžete navštíviť mieste reštaurácie s domácimi špecialitami.


(Zdroj: flickr//cc/Sozopol)

BURGAS

Burgas je štvrté najväčšie mesto v Bulharsku s významným prístavom a lodenicou. V Burgase sa nachádza medzinárodné letisko a je zaujímavým turistickým miestom, kde nájdete mnoho pamiatok a atrakcií. Vzdialené od mesta Djuni je cca 37 km.


(Zdroj: flickr//cc/Burgas)

NESSEBAR

Toto mesto je jedno z najstarších miest v celej Európe a typické je pre ňho to, že sa nachádza na polostrove, ktorý je s pevninou spojený mostom. Je to starobylé mesto s úzkymi uličkami, krásnou bulharskou architektúrou, pozostatkami starých kostolov a hlavne s romantickou atmosférou. Od mesta Djuni je vzdielané cca 73 km. 


(Zdroj: flickr//cc/Nessebar)

RIEKA ROPOTAMO

Deň na dovolenke v Djuni si môžete spríjemniť aj na výletnej loďke po rieke Ropotamo. Rieka je známa najmä vďaka vodným leknám, rastlinkám a tiež vďaka hmyzu a vodným vtákom, ktoré lietajú ponad riekou. Dominantou na rieke je zaujímavý skalný útvar, ktorý sa nazýva "levia hlava".


(Zdroj: flickr//cc/Ropotamo)

SVETI TOMA

Ostrov sv. Tomáša sa nachádza v blízkosti rieky Ropotamo a nazýva sa aj "hadí ostrov", pretože ho obývajú sivé hady. Ostrov je typický tým, že okrem hadov je tam nespočetné množstvo kaktusov.


(Zdroj: flickr//cc/Sveti Toma)

Viac výletov nájdete na TripAdvisor.

 

Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií. OK