Záruka najnižšej ceny
Nakupujte u nás za rovnaké ceny, ako priamo v cestovnej kancelárii, so všetkými výhodami a vernostnými zľavami.

Široká ponuka zájazdov
Vyberte si z ponuky slovenských, českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií na jednom mieste.

ÚVOD » Chorvátsko » Čiovo » Čiovo

Villa Malo More
★★★

Popis hotela
Termíny
Oblasť a mapa
Galéria
Villa Malo More - Dovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, ostrov Čiovo - Villa Malo More - 1 Villa Malo More - Dovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, ostrov Čiovo - Villa Malo More - 2 Villa Malo More - Dovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, ostrov Čiovo - Villa Malo More - 3 Villa Malo More - Dovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, ostrov Čiovo - Villa Malo More - 4 +5
* Toto je iba základný neoficiálny popis hotela, detailný popis zájazdu nájdete v konkrétnom termíne, ako Popis zájazdu.
termínpočet dnídopravaletiskácena od
28.9. 2019 - 5.10. 20198 dníautom72,55 €Rezervovať
5.10. 2019 - 12.10. 20198 dníautom72,55 €Rezervovať

O destinácii

Ostrov Čiovo by sa dalo povedať, že je predĺžením mesta Trogiru, s ktorým je spojený padajúcim mostom. V minulosti bol ostrov vyhľadávaný najmä utečencami a samotármi. Dnes sa na  ostrove nachádzajú obce ako Okrug Donji, Okrug Gronji, Čiovo, Arbanija a Slatine.

Vzdialenosť od letiska

34 km (Split)

Vzdialenosť od Bratislavy

805 km

Dĺžka letu

cca 1 a pol hodiny (Bratislava - Split)

Dĺžka trasy

Z Bratislavy ste autom za 7 a pol hodiny v Čiove.

Pláž

Jednou z najznámejších pláži je Copacabana, ktorá sa nachádza na ostrove Čiovo, je 2 km dlhá a tvorí ju jemní piesok.
Na ostrove nájdete pláže s hrubým pieskom, mnoho štrkových pláži, ale aj kamenisté pláže, ktoré sú obkolesené borovicovým lesom poskytujúcim príjemný chládok.

More

V trogirskej riviére sa okúpete v priezračne čistej vode.

Deti

Deti sa vyšantia pri jazde na vodnom banáne, poskáču si na trampolínach alebo sa môžu zahrať v zábavnom parku, ktorý je pripravený pre deti na ostrove.

Šport

Pre športovcov sú tu výborné podmienky na potápanie, plavbu na plachetniciach, vodné bicykle, ale aj na hranie plážového volejbalu.

Výlety

Ostrov Čiovo je vďaka svojej dobrej polohe výbroným miestom na výlety, leží v srdci Dalmácie a každý deň si môžete vybrať smer na uskutočnenie svojho výletu.
Navštíviť môžete jaskyne Bilosaj a AniCina jama, ktoré sa nachádzajú na tomto krásnom ostrove. Z historických pamiatok sa oplatí vidieť kostol Svätého Mórica alebo Románsky kostol Panny Márie.

Zábava

Posedieť si môžete v beach bare a v reštauráciach, ktoré nájdete v blízkosti pláže.V meste Trogir sa uskutočňujú kultúrne podujatia, ktoré sú vyhľadávané milovníkmi zábavy.

Mapa

Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií. OK