Záruka najnižšej ceny
Nakupujte u nás za rovnaké ceny, ako priamo v cestovnej kancelárii, so všetkými výhodami a vernostnými zľavami.

Široká ponuka zájazdov
Vyberte si z ponuky slovenských, českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií na jednom mieste.

ÚVOD » Čierna Hora » Sutomore

Sirena Marta
★★★

Veľmi dobré9.3
Popis hotela
Termíny
Oblasť a mapa
Galéria
Recenzie
Sirena Marta   - 1 Sirena Marta   - 2 Sirena Marta   - 3 Sirena Marta   - 4 +5
* Toto je iba základný neoficiálny popis hotela, detailný popis zájazdu nájdete v konkrétnom termíne, ako Popis zájazdu.

Pláž

Približne 10 minút pešou chôdzou je vzdialená kamienková pláž od hotela.

Centrum

Najbližšie centrum je vzdialené približne 9 kilometrov v meste Bar, kde sa môžete prepraviť miestnou dopravou. 

Bazén

Pri hoteli sa bazén nenachádza.

Od letiska

Medzinárodné letisko v meste Podgorica je vzdialené približne 40 kilometrov.

Poloha

Hotel sa nachádza v turistickom stredisku Sutomore, ktoré je vzdialené približne od mesta Bar 9 kilometrov a od rušného centra mesta Budva približne 30 kilometrov.

Internet

WiFi pripojenie je k dispozícií zadarmo.

O hoteli

Menší rodinný hotel s priateľskou atmosférou s kvalitnými službami a priateľským personálom. Je ideálny pre všetky vekové kategórie, ale aj pre rodiny s deťmi. 

Ubytovanie

Hotel disponuje moderne zariadenými dvojlôžkovými izbami s možnosťou dvoch prísteliek. Izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou, SAT TV a sušičom na vlasy. Izby sú klimatizované.

Stravovanie

Stravovanie vo forme polpenzie, raňajky sa podávajú formou bufetových stolov a večere sú formou výberu menu.

Služby

V hoteli je k dipsozícií parkovanie monitorované kamerovým systémom. V bezprostrednom okolí sa nachádza možnosť zábavy, športu a oddychu. 

Nákupné možnosti

V okoli hotela sa nachádzajú obchody, reštaurácie a kaviarne. 

Zariadenie momentálne nemá žiadne termíny v ponuke.

O destinácii

Leží v barskej riviére. Táto slnečná riviéra je dlhá 46 km a rozprestiera sa na nej 9 km piesočných a okruhliakových pláží. Sutomore patrí medzi najobľúbenejšie letoviská. Je schúlené v "materskom objatí" hôr Rumije, obklopené citrusovými a olivovými hájmi, vzdialené asi 50 km južne od Tivatu a 30 km južne od Budvy. Preslávila ho 1300 m dlhá sutomorská piesčito okruhliaková pláž. Južná časť sutomorskej pláže je zakončená výbežkom Ratac s torzom benediktínskeho kláštora a s kamenitou mini nudaplážou. Na severe je pláž ohraničená návrším Golo Brdo s pozostatkami tureckej pevnosti Haj - Nehaj na kopci vysokom 232 m, na ktorý sa môžete vydať taktiež Vy. Odtiaľ je nádherný výhľad na zalesnený veniec hôr, chrániaci Sutomore pred vnútrozemskými drsnejšími vplyvmi.

Mapa

Video

9.3
8
Hodnotenie od zákazníka: 23.5. 2018 o 10:46
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.com
Plusy: V tomto hoteli sme mali skvelý 5-dňový pobyt. Zamestnanci boli veľmi priateľskí a pracovali veľmi tvrdo, aj keď tam bola jazyková bariéra, stále sme sa vedeli dohodnúť. Obzvlášť milý bol recepčný a chlap v reštaurácii, boli naozaj super. Izba bola dobrá, AC fungovala a wi-fi niekedy vypadla, keď tam nebolo príliš veľa ľudí pripojených išla dobre. Je to príjemný hotel, dostanete to, čo si zaplatíte.
zobraziť viac
10
Hodnotenie od zákazníka: 23.5. 2018 o 10:45
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.com
Plusy: Boli sme na tomto mieste tri dni. Hotel je (čo bolo pre nás najdôležitejšie) blízko pláže a blízko kaviarní, reštaurácií a nočných klubov. Na skutočne peknom mieste (pokoj, ale napriek tomu v blízkosti všetkých), s priateľským a ochotným personálom, pohodlné a čisté izby.
zobraziť viac
10
Hodnotenie od zákazníka: 23.5. 2018 o 10:44
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.com
Plusy: Najvyššia trieda! Hotel má skvelé prostredie, všetko je čisté a elegantné. Priateľský personál a dobré jedlo. Veľké odporúčanie, pre tých čo navštívia Čiernu Horu. Hotel sa nachádza v blízkosti pláže, rovnako ako supermarket, tiež v blízkosti autobusovej a vlakovej stanice.
zobraziť viac
9
Hodnotenie od zákazníka: Michal 17.8. 2016 o 09:18
Navštívené v termíne: 29.07. 2016 - 05.08. 2016
Plusy: Bolo super. Dobrá strava aj ubytovanie. Pláže trochu plné, ale dalo sa to vydržať.
zobraziť viac
Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím