Záruka najnižšej ceny
Nakupujte u nás za rovnaké ceny, ako priamo v cestovnej kancelárii, so všetkými výhodami a vernostnými zľavami.

Široká ponuka zájazdov
Vyberte si z ponuky slovenských, českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií na jednom mieste.

ÚVOD » Island

Islandská mozaika

Dobré6.0
Popis hotela
Termíny
Galéria
Recenzie
Islandská mozaika - Výhled ze sopky Eldfell - 1 Islandská mozaika - Modrá laguna - 2 Islandská mozaika - Hlavní město Reykjavík - 3 Islandská mozaika - Hlavní město Reykjavík - 4 +5
* Toto je iba základný neoficiálny popis hotela, detailný popis zájazdu nájdete v konkrétnom termíne, ako Popis zájazdu.
Zariadenie momentálne nemá žiadne termíny v ponuke.
6
Ubytovanie
5
Stravovanie
7.5
Personál
7.5
Čistota
7.5
Okolie
7.5
Poloha
7.5
Pomer cena/kvalita
5
6
Hodnotenie od zákazníka: Jana P. 7.8. 2017 o 14:42
Navštívené v termíne: 23.07. 2017 - 03.08. 2017
Nadpis: Islandská mozaika
Plusy: Zájazd je veľmi dobre koncipovaný. Počas 11 dní sa prejde obvod celého ostrova.Dosť sa síce cestuje v autobuse, ale aj odtiaľ sa dá obdivovať krása tohto jedinečného ostrova. Bola to ideálna poznávačka so sprievodcom ,ktorý dokonale poznal krajinu, plne sa nám venoval a dokázal zabezpečiť spokojnosť všetkých zúčastnených. Turistické výlety sú koncipované tak, že vždy je viacero možností ( podľa fyzického stavu klienta) a každý si mohol zvážiť či pôjde napr. na kráter sopky alebo si dá krátku túru v okolí.
Mínusy: Najväčším nedostatkom bola stratená batožina, ktorá nám bola doručená na tretí deň. Myslím, že by bolo vhodné uviesť do pokynov aby si ľudia určite zobrali do príručnej batožiny vhodnú obuv , čiapku, sveter, pršiplášť, bundu a spodné prádlo aspoň na 2-3 dni pretože počasie je tam naozaj premenlivé.
Delegát: Výborný, plne informovaný, ochotný. Čas strávený cestovaním v autobuse nám spríjemňoval čítaním miestnych bájí a ság, cestopisov a z odborných časopisov aby sme mali o krajine čo najväčší prehľad. 100% spokojnosť.
Pláž, more: Jednalo sa o poznávací zájazd, takže tieto veci neboli podstatné. Trasa zájazdu bola veľmi dobre zvolená , navštívili sme rôzne zaujímavosti a prírodné krásy a dozvedeli sme sa veľa nového o Islande.
zobraziť viac
Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií. OK