ÚVOD » Chorvátsko » Makarská riviéra » Živogošče

Hotel Sensimar Adriatic Beach Resort
★★★★

Veľmi dobré9.4
Popis hotela
Termíny
Oblasť a mapa
Galéria
Recenzie
Hotel Sensimar Adriatic Beach Resort - 1 Hotel Sensimar Adriatic Beach Resort - 2 Hotel Sensimar Adriatic Beach Resort - 3 Hotel Sensimar Adriatic Beach Resort - 4 +7
* Toto je iba základný neoficiálny popis hotela, detailný popis zájazdu nájdete v konkrétnom termíne, ako Popis zájazdu.

Pláž

Priamo pod hotelom s jemným štrkom. Slnečníky a ležadlá sú zadarmo.

Centrum

Najbližšie väčšie centrum je Makarská vzdialená približne 20 km.

Bazén

Na terase je bazén s morskou vodou, ležadlá a slnečníky sú zadarmo.

Poloha

V okrajovej časti Makarskej v Živogošče, pod pohorím Biokovo. V miernom svahu.

Internet

Wifi pripojenie je v celom hoteli zadarmo.

O hoteli

Veľmi kvalitný hotel určený len osobám od 18 rokov pre náročných klientov. Vynikajúca strava aj formou all inclusive.

Ubytovanie

Klimatizované izby alebo suity, klimatizácia, sušič na vlasy, TV so SAT, kanvica, terasa alebo balkón, wifi zadarmo. Ubytovanie je rozdelené do troch budov postavených vo svahu.

Stravovanie

Základné stravovanie je polpenzia a to raňajky a večere formou bufetu. Prípadne je možné si priplatiť all inclusive stravovanie.
All inclusive koncept obsahuje aj uvítací drink, raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu. Jedlá medzinárodnej kuchyne, tématické večere.
Miestne čapované alkoholické a nealkoholické nápoje k hlavným jedlám a nápoje v bare pri bazéne a all bare.

Služby

Dalamtiono reštaurácia so schow cooking. Kulinárska a la carte reštaurácia. Lobby bar, kaviareň, mojito bar, wifi zadarmo v celom hoteli.
Fitnes, parkovanie za poplatok, tenis. Reštaurácia so špecialitami na grile. 

Nákupné možnosti

Najbližšie nákupné možnosti sú priamo v meste Makarská.

Zariadenie momentálne nemá žiadne termíny v ponuke.

O destinácii

Makarská riviéra je úzky 60 km dlhý pás Jadranského pobrežia ohraničený na severozápade letoviskom Omiš a na juhovýchode deltou rieky Neretvy. Po celej svojej dĺžke je oblasť riviéry chránená krasovým pohorím Biokovo s najvyššou horou Sv. Jure (1762 m. n.m.). K Makarskej riviére patrí aj množstvo ostrovov a ostrovčekov ako napr. Hvar, Brač, Šolta, Čiovo, Drvenik, Vis, Pločica. Je to jedna z najkrajších a najnavštevovanejších oblastí Chorvátska.

Makarská riviéra taktiež ponúka dostatok príležitostí nielen milovníkom pokojného odpočinku na plážach, ale aj milovníkom zábavy, športu, prírody ako aj historických pamiatok. Centrom Makarskej Riviéry je letovisko Makarska, ktoré, ako väčšina letovísk riviéry, ponúka nádherné kamienkové pláže, priezračne more a odpočinok v tieni borovíc a mohutných pínií. Z ďalších letovísk tejto riviéry stoja za zmienku hlavne prímorské mestečká Brela, Baška Voda, Promajna, Bratuš, Krvavica, Makarska, Tučepi, Podgora, Drašnice, Igrane, Živogošče, Drvenik, Podaca, Brist. Makarská riviéra je skutočné prekrásny región, ktorý ponúka dostatok zábavy milovníkom prírody, histórie, kultúry, športu i pokojného odpočinku.

Vzdialenosť od letiska

62 km (Split)

Vzdialenosť od Bratislavy

876 km

Dĺžka letu

cca 1 a pol hodiny (Bratislava - Split)

Dĺžka trasy

Z Bratislavy ste autom za 8 hodín na Makarskej riviére.

Pláž

Pláže Makarskej riviéry sú väčšinou kamienkové, niekoľko kilometrov dlhé, na mnohých miestach s pozvoľným vstupom do tyrkysovo čistého mora a tak vhodné aj pre rodiny s deťmi. Pobrežie je veľmi členité, nachádza sa tu množstvo nádherných zálivov a kúpanie v nich je priam ideálne.

Šport

Stredisko ponúka mnoho športových podujatí ako sú Veslárska regata, Majstrovská v športovom rybolove alebo Regata chorvátskych námorníkov. Obľúbeným je tu aj jachting, zapožičať sa tu dajú aj bicykle či motoré člny.

Výlety

Makarská riviéra ponúka mnoho kulturných a prírodných poklad. Pri výlete do Biokova navštívte aj jakyňu a navštevované je často aj pútnické miesto Vepric a taktiež Botanická záhrada Kotišina.

Zábava

Makarská riviéra pre svojich návštevníkov ponúka mnoho zábavy počas Makarského leta, kde sa organizujú rôzne podujatia v priestoroch historických budov alebo aj pod holým nebom. Zažijete tu koncerty vážnej hudby, prehliadky ľudových zvyok, zábavné rybárske večery, ale aj zábavu pri populárnej hudbe. Medzi najznámejšie akcie patrí Noc Kalelargy, či augustový karnevál. Okrem toho sa tu samozrejem zabavíte aj v nočných baroch alebo na diskotékach.

Mapa

Video

9.4
9
Hodnotenie od zákazníka: 11.4. 2018 o 11:20
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.com
Plusy: Personál bol vynikajúci a nemohol urobiť viac ... jedlo a kvalita bola výborná až do odchodu (hotel bol zatvorený v ten istý deň). Mojim jediným problémom bolo, že som nemohol dostať koktail martini. Izba bola vynikajúca a čistá. Veľmi odporúčam.
zobraziť viac
10
Hodnotenie od zákazníka: 11.4. 2018 o 11:18
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.com
Plusy: Bola som tu 2 týždne a milovala som to! Veľmi dobre plávanie. Fantastický výhľad na Jadranské more z našej izby. Priestranný balkón a bazén zdieľajú len 2 páry. Personál je príjemný a veľmi užitočný. Jediná nevýhoda bola dlhá fronta na check-in a nemohli sme mať naše izby už dopoludnia. Ale bol tu možnosť využiť zariadenia a obedovať počas čakania.
zobraziť viac
10
Hodnotenie od zákazníka: 11.4. 2018 o 11:15
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.de
Plusy: Hotel je krásne umiestnený na tomto ostrove bez premávky. Nie som si istý, že by som tu mohol tráviť viac ako pár dní, pretože ostrov je trochu malý. Upozorňujeme na to, že do hotela sa ide po kopca, ale personál sa postará o batožinu. Čisté izby, dobré jedlo a nápoje a Dubrovník je vzdialený len 30 minút jazdy. Dôrazne odporúčame.
zobraziť viac
10
Hodnotenie od zákazníka: 11.4. 2018 o 11:13
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.com
Plusy: Cestovali sme do Chorvátska na medové týždne, úprimne sme nemohli vybrať krásnejšiu a malebnejšiu destináciu. Hotel bol úžasný, personál urobil maximum. Bolo veľa celodenných výletov, ktoré by môžete vybrať... boli za doplatok, ale určite to stojí za to! Veľmi pokojná zábava každý večer a jedlo bolo neskutočné! Bolo tam viac možnosti, ktoré ste mohli využiť, čo sme urobili - výrobu sushi, degustácie vína. Wellness bolo neuveriteľné! O tomto hoteli nemôžem povedať nič zlé!
zobraziť viac
8
Hodnotenie od zákazníka: 11.4. 2018 o 11:07
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.cz
Plusy: Veľmi príjemná lokalita, kľudné prostredie, pomerne malá, ale postačujúca pláž, kde je po deviatej ráno núdza o lehátka, ale to asi všade. Čisté a teplé more. Využili sme výlet do Dubrovníka a Mostaru, čo bolo fajn na spestrenie. Izby priestranné, čistota výborná. Jedlo chutné. Obsluha príjemná a ochotná. Večerné animácie ok. Čo teda vytknúť? Dvere do kúpeľne sa nedali dobre zatvárať, chýbal kondicioner na vlasy, čo by som v hoteli tejto úrovni očakávali automaticky. Ako typ odporúčam vešiaky na plavky a uteráky na balkón. Jedlo by potrebovala lepšie popísať (čo obsahuje), napríklad u smoothie chýbal opis úplne! Som alergická na glutén, sóju a laktózu a vlastne som pri žiadnom jedle netušila, čo vlastne obsahujú a či sú pre mňa vhodné, takže som vsádzala na istotu alebo som sa ochudobnila o mnoho chutných pokrmov. Výber pre laktoalergikov bol veľmi biedny, neobjavila som ani mlieko bez laktózy. Ak hotel vyžaduje dress code pri večeri, tak ho prosím naozaj vyžadujte aj na mieste, cítili sme sa niekedy nepríjemne v elegantných šatách vedľa neupravených ľudí vo vyťahaných tričkách a šortkách. Inak úplnú spokojnosť, hotel môžeme len odporúčať a určite by sme zvážili prísť znova!
zobraziť viac
Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií. OK